Корзина
12 отзывов
+380 (73) 101-22-33
Житомир, Украина
ТОВ "Бук-Друк"
Корзина

О нас

Бук-Друк  - це компанія з багаторічним досвідом роботи у сфері друку та поліграфії, яка представлена на ринку типографій України з 2001 року. На сьогоднішній день ТОВ «Бук-Друк» - лідер Житомирської області з надання поліграфічних послуг. Головний офіс та виробничі потужності компанії розташовані у м. Житомир, за адресою вул. Велика-Бердичівська 17/а.

Бук-Друк – ми реалізуємо товари власного виробництва. Саме тому Інтернет-магазин нашої  компанії пропонує типову поліграфічну продукцію для вищих навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл, бібліотек та нотаріально-юридичних інстанцій за низькими цінами. Ми виготовляємо продукцію з якісних та екологічно чистих матеріалів. Наші поліграфічні товари надруковані на високотехнологічному цифровому та офсетному обладнанні.

Бук-Друк - ми зажди готові до співпраці! Якщо ви оптовий покупець, чи просто зацікавились нашою продукцією, ви написали книгу та маєте бажання її віддрукувати, звертайтесь до нас за телефонами: 0979719458, або скористайтесь формою зворотного зв’язку, і ми обов’язково вам зателефонуємо.